בחירת מקצוע ע"פ הנומרולוגיה

האם אתם מרגישים שלמים עם המקצוע שבחרתם? האם אתם כלל מרגישים שבחרתם את המקצוע שלכם? או שמא נגררתם אליו מבלי משים, פסיביים, כי לשם החיים לקחו אתכם? איזה מקצוע מעניין אתכם? מה מקצוע החלומות שלכם?  אולי קאוצ'ינג אולי משהו אחר ?

רוב האנשים לא שואלים את עצמם את השאלות האלה, משורה של סיבות מגוונות. אחת הסיבות הבולטות היא שרבים מאיתנו לא מרגישים שאנחנו ראויים לבחור בעצמנו את המקצוע שאנחנו אוהבים, בו אנחנו יכולים לבטא את עצמנו בצורה הטובה ביותר. אחרים מעולם לא בחנו לעומק איזה מקצוע הוא המתאים להם ביותר. ויש כמובן את אלה מבינינו שמפחדים לנסות, חוששים מכישלון שלא יאפשר לנו לדמיין שאלמלא ככה או ככה היינו חיים את החלום.

נסו נומרולוגיה

לאלה וגם לאלה, לכל מי שמבין את הכוח והמשמעות של מספרים – נומרולוגיה היא כלי מעולה לבחירת מקצוע, או לכל הפחות לצמצום לתחומים בהם נוכל למצות את עצמנו ואת יכולותינו בצורה מיטבית. העולם מעמיס עלינו כל כך הרבה מידע, כל מה שמעבר לפינה נראה מזמין ומסקרן, אבל בסופו של דבר אנחנו מתאכזבים ופונים לדרך חדשה.

זה לא חייב להיות ככה. אפשר לקבוע נתיב, על פי היכולות וההעדפות שלנו, וללכת בו עד שנגשים את המטרה, שסוף סוף תתאים לנו, תספק אותנו ותאפשר לנו למצות חלקים מהפוטנציאל שלנו שהיינו רוצים למצות.

נומרולוגיה, כמו גם פתיחה בטארוט או קריאת כף יד, היא כלי נפלא לקבלת תמונה מלאה וחשובה לגבי החוזקות והחולשות שלנו, האתגרים, התובנות והצפוי לנו בעתיד. התמונה הזו מועילה במיוחד כאשר אנחנו נמצאים בצמתים בחיים, כאשר אנחנו נדרשים לקבל החלטה חשובה, או אף מכריעה.

על ידי פנייה לנומרולוגית ניתן לקבל תמונה לגבי הקריירות שישתלבו בצורה ההרמונית ביותר עם מספרי הנומרולוגיה שלנו, כך שהבחירה שלנו תהיה יעילה, פרודוקטיבית וקלה יותר לכיוון שיעשה אותנו מאושרים ושלמים יותר.

היתרונות שבפנייה לנומרולוגית

היתרון הראשון של פנייה לנומרולוגית כדי לבחור את המקצוע המתאים לנו הוא העובדה שמדובר במהלך אקטיבי. יש לכך משמעות אדירה – במקום לשבת ולחכות שהעולם יסתדר מעצמו לפי רצונותינו והעדפותינו, אנחנו מסמנים מטרה ועושים מעשה כדי להגשים את המטרה הזו.

עצם האקטיביות הזו עושה הבדל משמעותי בחיים, משנה את הלך הרוח הכללי שלנו, מחדירה בנו חיוניות ואם נרתום את האקטיביות הזו לתחומים אחרים בחיים אנחנו צפויים לחוש בשינוי מיידי: יותר אנרגיה, יותר ביטחון ואמונה עצמית, יותר עשייה.

בעזרת נומרולוגיה אנחנו יכולים להבין את הפוטנציאלים השונים שלנו, וגם לבחון את העיתוי המתאים לשורה של פעולות והחלטות. לכל תקופה ישנה אנרגיה שונה שמתאימה להחלטות ומעשים שונות ושונים, וככל שיהיה לנו יותר מידע בנושא – כך נגדיל את הסיכויים שנקבל את ההחלטה הנכונה ונפעל בצורה יעילה לפיה.

מה אנחנו מקבלים מנומרולוגיה

חישוב נומרולוגי מגלה את האתגרים הצפויים לנו, את האפשרויות השונות, ובשילוב עם מידע על עצמנו ועל המניעים שלנו, החוזקות והחולשות – יש בידינו תמונה שלמה ומלאה לגבי ההחלטות שעלינו לקבל, בזמן ובמקום הנכונים ביותר עבורנו.

חלקנו נולדים עם יכולות להרים חברות בשווי מיליונים, אחרים מאיתנו מעדיפים עבודה פחות מלחיצה ורוצים להשאיר יותר זמן לדברים אחרים, יש מנהיגים מלידה, יש אנשים שפורחים כחלק מקבוצה, יש שמעדיפים להפעיל את הראש ויש שעבודה פיזית מרימה אותם לשחקים.

את כל האפשרויות האלה ניתן למפות בעזרת נומרולוגיה, לצמצם ככל הניתן, לשאול שאלות, לקבל תשובות, להעמיק ולהתעניין, ובסופו של דבר לתכנן לעצמנו תוכנית פעולה שאנחנו יכולים לבצע ולהשלים.

numerology-pic

נשלח ב כללי

בארכיון