חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה

עד כמה אנחנו באמת מכירים את עצמנו? עד כמה אנחנו מעריכים את עצמנו? נותנים לעצמנו קרדיט על המעלות שלנו? נכון שלעיתים נדמה שכולם שם בחוץ נותנים לעצמם יותר מדי קרדיט, אבל האמת היא שכולנו סובלים מחוסר ביטחון לגבי עצמנו והזהות שלנו.

במשך רוב חיינו אנחנו מחפשים סימנים לגבי מי אנחנו באמת, מה יש לנו באמת. אנחנו לומדים דברים חדשים על עצמנו, מסיקים מסקנות, לעיתים חיוביות ובמקרים אחרים שליליות. לעיתים אנחנו מרגישים אבודים ומוחדרת בנו תחושה של אין מוצא.

אחת הדרכים שמאפשרות לנו נתיב להכיר את עצמנו לעומק, לצלול פנימה ולערוך היכרות עם חלקים שלנו שהעדפנו להתעלם מהם, היא על ידי נומרולוגיה. לכל מספרי יש כוח שמתבטא בחיבור ליקום, יש למספרים מערכות יחסים עם כל מה שבטבע, וזה מה שהופך אותם לבעלי סמליות עוצמתית.

לניתוחים נומרולוגיים מורכבים מומלץ לפנות לנומרולוגית מנוסה ומקצועית, אולם כל אחד ואחת יכולים לערוך היכרות ראשונית עם הכוח של נומרולוגיה על ידי בדיקת הערך הנומרולוגי של תאריך הלידה והשם שלנו.

החישוב מתבצע בצורת גימטרייה פשוטה – לכל אות בשם שלנו יש ערך מספרי, וכאשר מחברים את כולם מקבלים מספר. בשלב זה מחברים את הספרות השונות, שוב ושוב, עד שאנחנו נותרים עם ספרה אחת. חישוב יום ההולדת נעשה על ידי חיבור בין היום, החודש והשנה, עד שאנחנו נותרים עם ספרה בודדת. למשל, ה-31 לחודש כולל את הספרה 3 ו-1, ואנחנו מחברים ביניהן ועוברים לחודש ואז לשנה.

להלן סקירה קצרה של המשמעויות והכוחות של הספרות השונות.

1 – הספרה הזו מרמזת על כוח רצון, חיוביות, אנרגיה. מדובר בשיקוף ליכולת לצאת להתחלות חדשות ולפעולה פיזית ונפשית.

2 – התכונות המאפיינות את 2 הן נדיבות, עדינות, איזון. מדובר בכוח שקט של שיפוט ויכולת תכנון. מדובר במספר המעיד על יכולת לשלב בין אלמנטים שונים ומשונים ולהשיג את המיטב משני העולמות.

3 – ספרת האינטואיציה והקסם. יכולת ביטוח, גיוון, יצירה, אלה הם כמה מהתכונות של המספר, המייצג את השילוב בין העבר, ההווה והעתיד. זוהי הזמנה להרפתקה וקריאה לשיתוף פעולה ועבודת צוות.

4 – יציבות, טבעיות, סדר. חשבו על ארבע העונות, ארבעת הכיוונים, המסמלים סולידיות, רוגע ובית. זהו מספר מתמיד שחוזר שוב ושוב ותוקע שורשים.

5 – נסיעה, הרפתקה, לא צפוי. הספרה 5 היא ספרה של תנועה, שינויים, הפלא של החיים והעולם, והיכולת להעריך את התוהו ובוהו שסביבנו, חוסר היציבות והפעולות שהופכות את החיים לנפלאים ויקרים.

6 – הרמוניה, אהבה, אמת. ספרה הכוללת נאורות, רוחניות, בחירה בחמלה וסליחה, יכולות לגשר על פערים ולפתור מחלוקות.

7 – לימוד, מסתורין וקסם. בדומה לספרה 3, גם 7 מציתה את הדמיון והמודעות, פורחת בחלומות וביכולת ללמוד מהם.

8 – הצלחה, עושר, עסקים. ספרה הכוללת חזרה, מחזוריות, המשכיות, אלמנטים המקדמים, יחד עם שקדנות, להצלחה. המומנטום של 8 דוחף כל העת קדימה, גדל וגדל עם כל סיבוב.

9 – שביעות רצון, הישגים, השפעה. בעזרת כוח אינטלקטואלי ויכולת להכיר ביכולות העמוקות שלנו, הספרה 9 משפיעה על העולם והופכת אותו לחיובי ומתאים יותר.

בסופו של דבר, נומרולוגיה היא כלי יעיל לאנשים שמחפשים להבין את עצמם ואת מהותם לעומק, ואז להשתמש בתובנות האלה ככלי לשיפור החיים, להתמודדות טובה יותר עם האתגרים הבלתי נמנעים שאנחנו פוגשים במהלך החיים, ולהתגברות על קשיים. הכלים האלה חשובים לנו כדי למצות את מה שיש לחיים שלנו להציע, ולהתחיל את היום שלנו ברגל ימין. למה לא, לא מגיע לנו?

numerology

 

נשלח ב כללי

בארכיון