קצת נומרולוגיה ומה אומרים עלינו המספרים בשם הפרטי

מהרגע שאנחנו עומדים על דעתנו אנחנו סקרנים לדעת עוד, יותר, כמה שרק אפשר. אנחנו לא רק סקרנים לגבי העולם שם בחוץ – על נפלאותיו הבלתי נגמרות – אלא גם לגבי העולם שבפנים. לגבי עצמנו.

אנחנו לומדים על עצמנו ככל שאנחנו מבלים יותר זמן על פני כדור הארץ. אנחנו נתקלים באתגרים, צולחים אותם, או שלא, מתמודדים עם משברים, חווים רגשי התעלות, פוגשים, נפרדים, מצליחים, נכשלים.

עד כמה אנחנו מעריכים את עצמנו?

אולם לא משנה כמה נכיר את עצמנו מבפנים, הקרבה שלנו לנפשנו שלנו לעיתים עלולה למנוע מאיתנו להתבונן בעצמנו נכוחה. אנחנו גם נוטים להמעיט בערכנו ולהתמקד בצדדים השליליים שלנו, על הדרך מתעלמים ממעלותינו הרבות. לא חבל? במה תורם לנו שנעריך את עצמנו לשלילה?

אחת הדרכים לעקוף את העיוורון הזה היא על ידי פתיחה בטארוט, קריאת כף יד, או נומרולוגיה. בוא נדבר קצת על אחת הדרכים בהן נומרולוגיה יכולה לסייע לנו לפענח את עצמנו: מה המספרים הנומרולוגיים של השם הפרטי שלנו אומרים על עצמנו.

איך פועלת נומרולוגיה?

לכל אות בשם שלנו יש מספר, והמיקום של האות אף הוא נושא משמעות, שכן האות הראשונה היא אבן הפינה שלנו, היא מעניקה תובנות מעמיקות על האופי שלנו, הגישה שלנו לחיים ועד כמה אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל הדברים שהחיים מפילים עלינו.

הדרך שכל אחד ואחת יכולים לפרש בפשטות את הערך הנומרולוגי של השם הפרטי היא על ידי חיבור בין כל הערכים הגימטריים של האותיות שמרכיבות את השם שלנו. למשל, עומר: ע=70, ו=6, מ=40, ר=200. סך הכל 316. כעת עלינו לחבר בין 6+1+3 = 10, ולחבר שוב בין 1+0 = 1.

1 הוא המספר הנומרולוגי של השם עומר. אז מה זה אומר על עומר? השם הזה מצביע על יכולות יצירתיות מפותחות, על כישרון בעבודה עם ילדים (הוראה והדרכה) ועל כישורי ניהול. מדובר בשם שקשור לנתינה ולשיתוף, לקרבה ולחום. בנוסף, מדובר באנשים הצמאים שיכירו ביכולותיהם ובכישוריהם.

מה לגבי שאר המספרים?

נעבור מעט על מספרים נוספים. המספר 2 מתאים גם הוא לטיפול בילדים, אולם גם מגלה כישרון לניהול כספים ולאירוח וקבלת פנים. המספר 3 מרמז על יכולת לגשר על פערי תרבות ועל יכולות אקדמאיות מפותחות. כמו כן, הערך הנומרולוגי מצביע על רצון לטייל, לחוות, לגלות.

מספרי 4 מושלמים לעבודה עם אנשים ופורחים מאינטראקציה בלתי אמצעית. יש להם גם גישה טובה לפיתוחים טכנולוגיים ולמחקר. מדובר באנשים עצמאיים לרוב שמחפשים מרחב וחופש פעולה ומחשבה.

גם מספרי 5 אוהבים להיות בתנועה, לנהוג, להישאר ניידים. מספרי 6 הם בוררים, מגשרים ועורכי דין מוכשרים ויש להם יכולת פריחה בתוך קשר זוגי. מספרי 7 בולטים בחיבורי גוף-נפש שלהם ונותנים להזדהות עם הזולת. רצינות ומקצועיות הם שניים מהמאפיינים הבולטים של מספרי 8, הנוטים לקחת אחראיות ולקבל החלטות מושכלות ונבונות. להבדיל, תחרות היא מאפיין שכיח בקרב מספרי 9 מצד אחד, ומצד שני חיפוש אחר משמעויות פילוסופיות לחיים.

בסופו של חשבון, נומרולוגיה היא כלי שמסייע רבות להבין טוב יותר את מקומנו בעולם, את המהות שלנו, את מה שמניע אותנו, אילו אתגרים אנחנו יכולים לצלוח ואת אילו כדאי לנו לעקוף. התובנות שלנו לגבי עצמנו והעולם הן תובנות מעצימות שכל אחד ואחת יכולים להשתמש בהם לשיפור חיי היום יום, שיפור ההתמודדות עם מה שיש לחיים להציע לנו, וגם עלייה בביטחון העצמי שלנו לגבי היכולת שלנו לשלוט בחיים שלנו.

numerology

 

נשלח ב כללי

בארכיון