פתיחה בטארוט בטלפון

קלפי טארוט הם מערכת קלפים שמשמשת ככלי לחיזוי העתיד או ככלי להסתכלות פנימה, על מנת להבין טוב יותר את מרכיבי האישיות, את הפוטנציאל האישי, על מנת להתקדם לעבר הגשמה עצמית והתפתחות רגשית, רוחנית ואישית.

ממה מורכבת חפיסת קלפי טארוט?

רוב חפיסות הקלפים כוללות 78 קלפי טארוט ובדרך כלל זו מתחלקת לשתי תתי מערכות:

  • המערכת הראשית
  • המערכת המשנית.

המערכת הראשונה מכונה "הארקנה הגדולה" ("הסודות הגדולים" בלטינית) והיא כוללת 22 קלפים עם נושא ומספר, מלבד שני יוצאים מן הכלל. קוראי קלפים לרוב משתמשים במטאפורת של מסע בעודם פותחים בקלפים, על מנת להבין בצורה מעמיקה יותר את "הארקנה הגדולה".

"הארקנה הקטנה" דומה במקצת לקלפי משחק מודרניים ומחולקת לארבע סדרות של 14 קלפים כל אחת, ו-56 קלפים סך הכל.

איך פותחים בקלפי טארוט?tarot

כאשר פותחים בטארוט, הפותח מגיש את החפיסה לאדם לו הוא פותח, על מנת שהוא יהיה זה שיערבב אותה ויבחר את הקלפים, שכן כל פתיחה היא אישית והמעורבות של האדם שהקלפים נפתחים עבורו היא הכרחית על מנת שיהיה דיוק מירבי ומקסימום רלוונטיות.

הפותח אף חותך את החפיסה למספר חלקים ומבקש מהנפתח לבחור ביניהן, בעוד פורס את הקלפים על גבם על שולחן. בשלב זה הפותח בקלפים יהפוך את הקלפים אחד אחד, ובהתאם לזהותו למיקום על השולחן יסביר את ההקשר, את המשמעות ואת החומר למחשבה.

בסופה של הפתיחה יתקבל "סיפור" או "נרטיב", רעיון שעובר כחוט השני בכל הקלפים ומביא עמו מסר מרכזי.

אם כך, כיצד ניתן לפתוח קלפי טארוט בטלפון?

הפותח מנקה את מוחו ממחשבות ומתרכז בקול שבוקע מהשפופרת, ומקובל לשוחח מעט על מנת לקבל תחושה ותמונה לגבי מי שנמצא בצד השני של הקו ושתהיה קרבה אישית גדולה ככל הניתן לפני שמתחיל התהליך.

הרעיון מאחורי המעורבות הפיזית של הנפתח בערבוב הקלפים ובבחירתם הוא שהמיקוד והאנרגיה שלו יהיו מופנים לחפיסה ויניבו עבורו את הקלפים הרלוונטיים והחשובים עבורו. אם כן, בשיחת טלפון הפותח בקלפים מבקש מהנפתח להתרכז בכל מאודו בחפיסה.

הפותח בקלפים אף ממשיך לערבב עד שהלקוח מרגיש שהגיע הרגע הנכון להפסיק. בשלב הזה מחלקים את החפיסה לשלוש והלקוח בוחר את החפיסה ממנו הוא מעוניין שאניח את הקלפים על השולחן.

המתקשר לפיכך מעורב בצורה ישירה בתהליך, כפי שהיה לו היה מגיע לפתיחה פנים אל פנים.

יתרונות של פתיחה בטלפון

רבים מעדיפים את האנונימיות והפרטיות שבפתיחת טארוט בטלפון, שמאפשרת להם להיות פתוחים יותר וכנים יותר לגבי החוויות, הרצונות והפחדים שלהם. הכנות והפתיחות האלה הם מתכון מצוין לפתיחה טארוט מדויקת ומועילה. בנוסף, לאנשים רבים אין את הפנאי הדרוש בשביל להגיע לפותח בקלפים, ולכן פתיחה בטלפון היא אלטרנטיבה יעילה עבורם.

בנוסף, מכיוון שפתיחה בטלפון זמינה יותר, ניתן לפתח קשר אישי ומתגמל עם המתקשרים המבקשים עצה מפותח בקלפים על בסיס קבוע. הפתיחה מתבצעת במקום אחר, בעוד המתקשר יכול להישאר בבית, לשכב במיטה או על הספה בסלון, מבלי להטריח את עצמו.

נו, אז לא תנסו?

נשלח ב פתיחה בטארוט

בארכיון